Sty 05

W imieniu Klubu Sportowego IRONMAN /CS POLSKA pragnę zaprosić zawodników, rodziców, sponsorów, trenera oraz sympatyków na uroczyste zakończenie Sezonu Klubu Sportowego IRONMAN C/S POLSKA. Planowany termin: 13 Styczeń 2013 roku o godzinie 15: 00 w Sali Konferencyjnej Szczecińskiego Domu Sportu.

Jednocześnie chcielibyśmy PODZIĘKOWAĆ naszym sponsorom firmie C/S POLSKA w szczególności p. Markowi Markowskiemu oraz pani Sylwii Galiśkiewicz, dzięki, którym mogliśmy sprawnie i w ogóle funkcjonować w tym sezonie sportowym. Również równe PODZIĘKOWANIA dla firmy SAE i panu Jackowi Nowakowskiemu, dzięki któremu nasi zawodnicy mają świetny sprzęt do trenowania. Bez Państwa Pomocy nie osiągalibyśmy sukcesów sportowych. Miejmy nadzieję, że zdobyte w tym roku 10 Medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych wynagrodzi waszą pomoc.

Dziękujemy Miastu Szczecin p. Piotrowi Dykiertowi oraz p. Basi Nowakowskiej za opiekę i wsparcie dla klubu.

Podziękowania dla pana Waldemara Gila dyrektora MOSRiR za Wszelką pomoc dla Klubu oraz Władz z ramienia Obiektu SDS -Szczecin.

Informujemy również, iż najprawdopodobniej Zgrupowanie Sportowe w okresie Ferii Zimowych odbędzie się w Polanicy Zdrój w Hotelu Sana. W okresie od 26 stycznia do 6 bądź 7 lutego(11-12dni). Koszt pobytu to 70zł/os za dzień. W cenę obozu wliczone są 3 posiłki, Basen, Siłownia, Odżywki dla zawodników, Sprzęt do treningów kolarski oraz Opieka trenerska. Dla zawodników z poza klubu koszt to 80zł/os. Zarząd klubu podejmie decyzję o dofinansowaniu do obozu dla zawodników regularnie uczestniczących w treningach oraz niezalegających ze składkami.

Zachęcamy i kierujemy się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na rzecz Klubu. Jest to dla nas i dla zawodników szczególna pomoc do dalszego rozwoju. Nr KRS: 0000105083

Autor adminOdpowiedz

Musisz się  zalogować żeby skomentować ten post.