Cze 25

II Triathlon Cup Moryń – 22.06.2014

Bez kategorii Możliwość komentowania II Triathlon Cup Moryń – 22.06.2014 została wyłączona

Moryń to miejscowość położona w naszym rodzimym województwie zachodniopomorskim, więc nie mogło nas tam zabraknąć.

Podczas tego wydarzenia rozegrane zostały zawody pływacko-biegowe dla dzieci, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (aquathlon), eliminacje juniorów młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (triathlon; 0,6-15-3) oraz triathlonowy wyścig Open (0,6-15-3).

Nasi zawodnicy kilkakrotnie stawali na podium:
1. miejsce – Marta Golańska (dzieci, kl. 1-3)
2. miejsce – Oktawia Lewandowska (srebrny medal MMM)

Eliminacje OMM:
7. miejsce – Damian Wojcieszonek (4. m-ce w województwie)
8. miejsce – Łukasz Kowalczyk (5. m-ce w województwie)
12. miejsce – Piotr Zawarski (9. m-ce w województwie)
9. miejsce kobiet – Lidia Poryszko (2. m-ce w województwie)
Zawody juniorów młodszych wygrał reprezentant Polski Michał Oliwa.

Adam Wolski – 2 miejsce w kat. M40+

Wszystkim gratulujemy. Trasa rowerowa i biegowa wbrew pozorom nie były łatwe i zawodnicy musieli dać z siebie wszystko, aby osiągnąć dobre rezultaty. Podziękowania dla organizatorów, m.in. MKS Hermes Gryfino – Sekcja Triathlon.

2014-06-22_Moryn_start

2014-06-22_moryn_oktawia

2014-06-22_moryn_bartek_adrian

2014-06-22_moryn_claudia

Więcej zdjęć i informacji o ważnych wydarzeniach klubowych na naszym profilu na facebooku:

Autor adm

Cze 25

Garmin Iron Triathlon Radków 2014 – 22.06.2014

Bez kategorii Możliwość komentowania Garmin Iron Triathlon Radków 2014 – 22.06.2014 została wyłączona

W Radkowie odbył się jeden z trudniejszych etapów cyklu Garmin Iron Triathlon (www.irontriathlon.pl) – trasy biegowe i rowerowe przebiegały bowiem w górzystym terenie.

W tych trudnych warunkach nasz reprezentant Norbert Giecewicz zajął doskonałe 3 miejsce, startując na dystansie 1/4 IM. Zwycięzcą został Marcin Ławicki (Labosport), a drugie Mikołaj Luft (AdgarFit Pro Team).

2014-06-22_radkow_norbi

2014-06-22_radkow_norbi_podium

Autor adm

Cze 18

Triathlon, bieganie, bieganie…

Bez kategorii Możliwość komentowania Triathlon, bieganie, bieganie… została wyłączona

W sobotę rano część zawodników startowała w Gołuchowie, po południu nasz reprezentant biegł w Stargardzie na Błękitnej Wstędze na 10km, a w niedzielę nasza zawodniczka pobiegła  w GP Szczecina na 5km.

Triathlon Gołuchów,  14.06.2014

W Gołuchowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików oraz puchar Polski juniorów młodszych i wyścig Open w triathlonie.
Nasz klub reprezentowali – młodzicy; Oktawia Lewandowska, Marek Dzodz, juniorzy młodsi: Damian Wojcieszonek, Łukasz Kowalczyk Piotrek Zawarski, juniorki: Claudia Weiss, Agata Kilich, Open – Bartek Smęda.
Najwyżej w swojej klasyfikacji wiekowej znalazła się Claudia Weiss – 5. miejsce. Pozostali zawodnicy w pierwszej dziesiątce.

2014-06-14_goluchow_bartek

VIII Międzynarodowy Bieg „O Błękitną Wstęgę”, Stargard 14.06.2014

W sobotę wieczorem o godz. 21:00 wystartował VII Międzynarodowy Bieg Uliczny „O Błękitną Wstęgę” na dystansie 10km w naszym sąsiednim Stargardzie Szczecińskim. Klub nasz godnie reprezentował Jacek Westfal. W zawodach, które systematycznie stają się coraz fajniejszą imprezą wystartowało łącznie 825 biegaczy. Nasz kolega, zajął 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej uzyskując czas netto 37:33.

2014-06-14_blekitna_wstega_stargard

Grand Prix Szczecina na 5km, 15.06.2014

Claudia Weiss – w sobotę była jeszcze w Gołuchowie i startowała w triathlonie, a już w niedzielę pobiegła w Grand Prix Szczecina na 5km i zajęła 1. miejsce w kategorii kobiet.

2014-06-15_gp_claudia2

Autor adm

Cze 15

MORYŃ AQUATHLON dla dzieci GRUPA sobotnia

Bez kategorii Możliwość komentowania MORYŃ AQUATHLON dla dzieci GRUPA sobotnia została wyłączona

MORYŃ 22.06.2014 (DOJAZD WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW TRI/AQUATHLON we własnym zakresie)

AQUATHLON – KONKURENCJA, w której zawodnik najpierw płynie a następnie biegnie – czas na ubranie butów biegowych wliczany jest w czas końcowy – (pływanie odbędzie się na jeziorze).

Aquathlon ;

1. Klasy 1-3 (100m pływanie + 500m bieg)

2. Klasy 4-6 (200m pływanie + 1000m bieg)

Nabór do udziału w zawodach w MORYNIU

Bez kategorii Możliwość komentowania Nabór do udziału w zawodach w MORYNIU została wyłączona

NABÓR!!!

Klub Sportowy Ironman C/S Polska-Szczecin ogłasza nabór dla chłopców i dziewczynek potrafiących dobrze pływać  z rocznika 1999-2000 do sekcji Triathlonu i Aquathlonu.

– przyjdź i sprawdź się w zawodach  w AQUTHLONIE już 22.06.2014 r. (szczegóły na stronie www.ironman.com.pl)

Zawodnicy wystartują na dystansie 400m pływania i 1km biegu. Zawody odbędą się w MORYNIU. Pływanie w jeziorze, bieg wzdłuż plaży po betonowej ścieżce.

Cze 11

Triathlonowy weekend zawodników Ironman CS Polska

Bez kategorii Możliwość komentowania Triathlonowy weekend zawodników Ironman CS Polska została wyłączona

W ostatni weekend 7-8 czerwca nasi zawodnicy rozjechali się po kraju i uczestniczyli w wielu zawodach sportowych.

BEKO Ełk Triathlon 2014 – sprint

Adrian zwycięża w klasyfikacji Open!

Weekend w Ełku zaczęliśmy od startu na dystansie sprint (0,75-18-5). Zaczęło się świetnie – pierwszy z wody wyszedł nasz junior młodszy Łukasz Kowalczyk, 5 z wody – junior młodszy Damian Wojcieszonek, zaraz za nimi Piotrek Zawarski i Adrian Szczepański – tak, tak, trener też startował Moment za chłopakami wybiegła Claudia Weiss. Na części biegowej kłopoty zdrowotne znacznie spowolniły Łukasza i Damiana. Ostatecznie wynik jest taki, że mamy zwycięstwo ! Wygrał Adrian (ale się rozkręcił ;-)), a na 4. miejscu w open i 2. w kl. wiekowej znalazł się Piotrek Zawarski, Łukasz 8. miejsce, Damian 9. miejsce. Claudia miała kraksę na trasie (nieodpowiedzialny kibic wyjechał jej na drogę), ale mimo bólu zajęła doskonałe 14. miejsce Open.

2014_06_08_BEKO_podium_adrian

2014_06_08_BEKO_podium_piotrek

BEKO Ełk Triathlon 2014 – dyst. olimpijski

Mamy Mistrza Polski juniorów!

W olimpijce pojawiło się troje naszych zawodników – Norbert Giecewicz, Agata Kilich i junior Miłosz Sowiński.
Najlepiej spisał się Miłosz, który zajął w klasyfikacji Open doskonałe 6. miejsce i 1. miejsce w klasyfikacji juniorów. Wyprzedził tym samym wielu seniorów i zawodników U23. Ależ chłopak ma parcie na zwycięstwa – to już jego trzecie mistrzostwo Polski w tym sezonie. Zgodnie z ustaleniami Polski Związek Triathlonu, Miłosz powinien pojechać na Mistrzostwa Europy w Kitzbühel w Austrii.

2014_06_08_BEKO_milosz

GARMIN IRON TRIATHLON ŚLESIN 2014

8 czerwca Ala Tucholska brała udział w ćwiartce Ironmana w Ślesinie. Zajęła znakomite 4 miejsce w kategorii M25. W zawodach startowało łącznie 425 zawodników. Ciasno było, ale nasza zawodniczka dała radę.

2014-06-08_slesin

Więcej zdjęć:

XXVI Ogólnopolski Bieg Uliczny „Policka Piętnastka”

W biegu na 15 km wziął udział Jacek Westfal, który w stawce prawie 200 zawodników zajął 9. miejsce z czasem 1:00:40. Jacek zasłużył tym bardziej na gratulacje, że walczył w upale ponad 30 stopni na pagórkowatej trasie. Radość zawodników dobiegających do mety była więc ogromna.

2014-06-07_policka_pietnastka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym

Najmłodsi zawodnicy starowali w 2-giej edycji w Szczecinku.  Na ten moment najwyżej w rankingu znajduje się Jakub Należnik (r. 2001) – 4 miejsce.