Kwi 29

W ubiegłą niedzielę braliśmy udział w Biegu na 5km  z cyklu Grand Prix Szczecina. Nasze zawodniczki zdominowały podium.

1 miejsce wśród kobiet zajęła Agata Kilich z KS IRONMAN CS POLSKA

3 miejsce zajęła Claudia Weiss , która poprawiła swoją życiówkę i była bardzo zadowolona z osiągniętego wyniku 🙂

fota

Autor Adrian Szczepański

Kwi 29

W ubiegłą sobotę odbyły się jak co roku w Dzierżoniowie Mistrzostwa Polski w Duathlonie.

Złoty medal w swojej kategorii wiekowej oraz brązowy Open wywalczył Miłosz Sowiński KS IRONMAN CS POLSA/TRINERGY .

Na zdjęciu Miłosz z trenerem Tomkiem Kowalskim.

miłosz tomek

Autor admin

Kwi 29

Karolina Strzelecka w Kadrze Polski Juniora B

Bez kategorii Możliwość komentowania Karolina Strzelecka w Kadrze Polski Juniora B została wyłączona

Miło nam poinformowac,że Karolina dostała się do Kadry Polski Juniora B w Triathlonie!

default

Autor admin

Kwi 15

Autor admin

Kwi 15

Już wkrótce opublikujemy relację z pierwszego startu w MMM w Pięcioboju Nowoczesnym.

klub1kuba4

Relacja wraz z wynikami :

Kwi 09

Lind do strony Zawodów.

Wyjazd zakwalfikowanych zawodników nastąpi w dniu 12.04.2014 o godzinie 6 rano z pod basenu sds.