Gru 15

Zaanagazowanie firmy CS POLSKA w nadhcodzącym seoznie. Już wkrótce więcej informacji……..

Autor admin

Gru 12

Bez pomocy miłośników klubu oraz Ludzi , którzy chcą pomagać byłoby cięzko. Nie od dziś wiaodmo , że potrzeby klubu są ogromne i w zasadzie nie kończące się. Zawodnicy trenują a sprzęt się zużywa bądź ulega awarii. Technologia mocno się rozwija a my chcemy z niej korzystać . Monitory pracy serca, zegarki z GPS oraz trenazery z fukncją wirtualnej jazdy to tylko niektóre potrzeby , które ułatwiają trening.  Dzięki pomocy i wsparciu ze strony Łukasza udało się nam przywrócić do życia bardzo potrzebny zegarek treningowy wyposażony w GPS (funkcja pomiaru kilometrów biegowych, rowerowych z możliwoscią spr. chwilowej prędkosci biegu wyrażonej w min/km ) oraz wiele innych funkcji.

Łukasz swoją Historie z Triathlonem rozpoczął w ubiegłym roku. Zafascynowany dystansem IRONMAN pragnął zmierzyć sie ze sobą i wziąść udział z tym morderczym dystansem. Udownodnił ,ze ludzka psychika jest w stanie przezwycięzyć każdy wysiłek.

W imieniu klubu Dziękujemy.

Autor admin

Gru 10

W imieniu KS IRONMAN CS POLSKA pragnę poinformować ,  iż uroczyste zakończenie sezonu 2012/13  planowane jest na styczeń 2014 roku.  Wsparcie ze strony sponsora wyraziła chęć firma CS POLSKA , która jest naszym tytularnym sponsorem.

Autor admin