Paź 27

ZAWODNICY z Trenerami po Treningu

Autor admin

Paź 13

Małgorzata Otworowska i Claudia Weiss to dwie zawodniczki KS IRONMAN C/ S POLSKA objęte centralnym szkoleniem Polskiego Związku Triathlonu.

Małgosia objęta Kadrą Narodową Seniora a Claudia kadry wojewódzkiej Juniorek. Od przyszłego roku kadry wojewódzkie przechodzą pod szkolenie Polskiego Związku Triathlonu.

Gratulujemy godnej postawy naszych zawodniczek.

Autor Adrian Szczepański

Paź 12

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż firma C/S POLSKA znalazła się w gronie laureatów VII edycji Plebiscytu Firma Przyjazna Mamie.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż z dniem 01 października 2013r. stanowisko Kierownika Działu Personalnego w Firmie C/S POLSKA (Naszego tytularnego sponsora )objęła Sylwia Galiśkiewicz.

Firma C/S Polska od lat tworzy przyjazną firmę i nie jednokrotnie otrzymywała najwyższe miejsca w kategorii przyjaznej firmie.

Sylwia jest z wykształcenia magistrem nauk społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności socjologia. W wolnych chwilach gra na skrzypcach w kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie i pisze bloga.

W 2013 roku Sylwia dołączyła do grona znanych osobistości, jako nowy Ambasadora Szczecina. Jest to zaszczytny tytuł nadawany przez Rade Miasta Szczecina(wraz z zespołem)

Pracuje w C/S Polska od czterech lat, sumiennie i z zaangażowaniem wywiązując się z powierzonych obowiązków. Jej profesjonalizm jak i chęć pomocy każdemu, kto jej potrzebuje tworzy z niej ważne ogniwo w budowaniu solidnego zespołu naszej firmy.

Zapraszamy do odwiedzania strony www.40latminelo.com Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych artykułów z różnych dziedzin życia jak zdrowie moda a także ogłoszenia i porady prawne.

Autor admin

Paź 05

 

Autor admin

Paź 04

Po miesięcznej przerwie od treningów powoli ruszamy z basenem i z siłownią. Najmłodsza grupa pierwszy miesiąc  treningów ma już  za sobą.  Miło nam poinformować, ze do klubu zgłasza się coraz więcej zawodników, którzy chcą z nami trenować. Grupa dzieci nigdy nie była tak liczna a liczba płci pięknej stanowi większą cześć zawodników klubu.

Pozdrowienia dla naszych sponsorów a  w szczególności dla firmy C/S POLSKA , która zawsze wspiera nas w rozwoju.

Autor Adrian Szczepański