Cze 10

W Sobotę (9.06.2012)w Środzie Wielkopolskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów w Triathlonie. W zawodach na dystansie Olimpijskim (1500m-40km-10km) na starcie stanęło ponad 200 osób. Nasz klub reprezentowany w składzie : Gosia Otworowska, Norbert Giecewicz, Jacek Nowakowski , Dorota Gudaniec, Radek Gudaniec, Marek Łotysz , Marcin Wierzbiński wywalczył 2 tytuły Mistrzostw Polski. Rywalizację OPEN zaliczaną do Pucharu Polski pewnie zwyciężyła Małgorzata Otworowska. Wśród Mężczyzn 8 miejsce OPEN wywalczy Norbert Giecewicz. Gosia i Norbert (IRONMAN C/S POLSKA) zwyciężyli w kategorii Młodzieżowej.

Złoty Medal Mistrzostw Polski w kategorii weteranek obroniła nasza zawodniczka Dorota Gudaniec i została aktualnym Mistrzem Polski na rok 2012.

Brązowy Medal Mistrzostw Polski weteranów wywalczył nasz Zawodnik Jacek Nowakowski zdobywając tytuł II-vice Mistrza Polski Weteranów.

Wysokie wyniki naszych zawodników to duma dla klubu i jednocześnie wzór dla młodszych zawodników

Autor admin

Cze 05

W ubiegłą niedzielę braliśmy udział w triathlonowym pucharze Polski w Dębnie. W pierwszym wyścigu Kobiet oraz weteranów zajęliśmy bardzo dobre pozycję. Wśród Pań 2 miejsce wywalczyła Gosia Otworowska. Pomimo kontuzji ( 2 miesiące bez treningu kolarskiego oraz biegowego) traktując ten start jako mocny trening pokazała swój talent i mocny charakter do walki. Był to jej pierwszy start w sezonie , który w naszej ocenie był bardzo udany. W kategorii Weteranów nasi zawodnicy zdobyli 2 pierwsze miejsca na podium. Radek Gudaniec zajął 1 miejsce a Marek Łotysz był drugi.

O godzinie 15 wystartowali Seniorzy, Młodzieżowcy oraz Juniorzy. Najlepiej wypadł Norbert Giecewicz, który zajął 6 miejsce. Wyniki