Dzięki uprzejmosci firmy HOTEL FOCUS mogliśmy zorganizować walne zebranie klubu.  Podsumowana została dotychczasowa działaność klubu oraz wybrano nowe władze klubu.

Członek Zarządu  : Norbert Giecewicz

Skład Komisi Rewizyjnej zostanie opublikowany już wkrótce

Autor admin

Maj 29

Triathlon w Wąsoszach był pierwszym oficjalnym startem naszego klubu. W zawodach wzięli udział : Norbert Giecewicz, Krystian Smużny, Paulina Lebowska, Dawid Tubacki, Krzysztof Sołowiej. wszyscy nasi zawodnicy wypadlli bardzo przyzwoicie jak na pierwszy start( dla niektórych był to debiut). Bardzo dobre, bo drugie miejsce w kategori OPEN wywalczył nasz najlepszy młodzieżowiec Norbert Giecewicz , który wygrał również kategorie Młodzieżową U-23.

Dzięki Uprzejmości Firmy C/S POLSKA mogliśmy skorzystać z firmowego BUSa , który jest niezastąpiony w każdym klubie sportowym.

Wyniki

Autor Adrian Szczepański

Maj 20

Dziś braliśmy aktywny udział w zawodach biegowych oraz triathlonowych. Trening rozpoczeliśmy o godzinie 9 :30. Przejechalismy wspólnie ok 40km na rowerze a następnie wzieliśmy udział w zawodach z cyklu GP Arkonki -dziś pod hasłęm Polska Biega.  Wysokie 2 miejsce zajął Bartosz Smęda ,który z bardzo dobrym czasem pokonał innych naszych reprezentantów. Także wśród pań Paulina Lebowska wywalczyła 2 miejsce. Wśród wszystkich zawodników rozlosowano nagrody a pierwsza piątka otrzymała puchary. Wyniki

W Sierakowie na dystansie Half IROMAN wystartował Norbert Giecewicz , który uplsował się na 7 pozycji. Wyniki

W innych zawodach biegowych 1 miejsce wywalczył Piotrek Grzegórzek , który przygotowuje się do zawodów z cyklu IRONMAN we Frankfurcje.

Autor admin

Maj 16

W niedzielę(27.05.2012)  o godzinie 17:00 w hotelu Focus odbędzie się walne zebranie klubu. Obecność zawodników obowiązkowa!!!

Najbliższe zaplanowane straty to :

-Niedziela 20.05.2012 Bieg GP Arkonki -5,5km

-Niedziela 03.06.2012 Triathlon Dębno-Senior ,Junior, Junior młodszy

-Niedziela 10.05.2012 Triathlon Szczecinek–Junior , Junior młodszy

Maj 15

W ubiegłą niedzielę nasi trzej zawodnicy(Bartosz Smęda, Norbert Giecewicz,  Paweł Radzinski) wybrali sie do Berlina na pierwszy start w sezonie 2012. Triathlon na dystansie 300-10-2 zadownicy pokonywali dwukrtonie przyczym uzsykany czas z pierwszego startu był wyznacznikiem do drugiego triathlonu.  ZAprszamy do zapoznania się z wynikami oraz z galerii ze startu.

Maj 06

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie ze sponsorem naszego klubu. Klub we współpracy z SAE oraz C/S POLSKA będzie stawiał na dalszy rozwój naszego klubu. W najbliższych dniach będziemy planowali zakup nowych strojów startowych oraz doposażyć klub w niezbędny sprzęt sportowych. Obecnie mamy na wyposażeniu profesjonalne rowery szosowe, pianki, wszelkiego rodzaju sprzęt pomiarowy oraz dobre zaplecze treningowe. Dzięki uprzejmości GRUPY SPORT CLUB mamy dostęp do profesjonalnego ubioru treningowego. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników z grupy wiekowej –gimnazjum –Liceum na wspólne treningi oraz spróbowania swoich sił w triathlonie. Treningi pływackie odbywają się codziennie –część pływacka start godzina 6 (rano) basen SDS. Wspólny trening rowerowy i biegowy każda sobota i niedziela godzina 10- przy kąpielisku głębokie bądź przy pomniku 3 orłów.

Trenuj z najlepszymi!! Jeżeli jesteś amatorem i planujesz profesionalnie przygotować się do zawodów triathlonywch zgłoś  się do nas(ironmanszczecin@gmail.com.pl)!!! Proponujemy profesionalny trening on-line  oraz wspólny trening biegowy i rowerowy. Możliwość reprezentowania naszego klubu, pomoc w treningu oraz doborze sprzętu sportowego oraz wspólny trening z Mistrzami Polski w triathlonie.