Cze 26

Bardzo udanie zakończyły się sobotnie zawody triathlonowe na dystansie Olimpijskim. W kategorii OPEN bardzo dobre 3 miejsce wywalczył NORBERT GIECEWICZ, dla którego jest to życiowy sukces. Norbert przegrał jedynie z ubiegłorocznymi medalistami Mistrzostw Polski. Pokonał jednak ukrainca, który w 2009 roku wygrał Mistrzostwa Polski na dystansie Olimpijskim. Mistrzem Polski w kat. Weteranów po raz kolejny został nasz trener Dariusz Czyżowicz , który pomimo kontuzji nie dał żadnych szans swoim rywalom. Pełne wyniki : www.triathlon.pl

Autor admin

Cze 25

Jak co roku w Szczecinku rozegrane zostały zawody triathlonowe z cyklu Pucharu Polski. Bardzo dobre 3miejsce kat. OPEN wywalczył NORBERT GIECEWICZ. Jest to jak do tej pory największy sukces tego zawodnika. Dodajmy , iż do Szczecinka przybyła Ścisła czołówka Polskiego Triathlonu. Trzecie miejsce wśród pań zajęła również PAULINA LEBOWSKA nasza nadzieja na medal OOM. W zawodach również dobrze wypadli inni zawodnicy: Karolina Sawrymowicz, Dawid Nowacki, Karina Kostrzewska(pomimo wywrotki na rowerze), Robert Adamczyk, Radek Gudaniec, Dorota Gudaniec, Dariusz Czyżowicz( w amoku zmęczenia przejechał jedną pętle za dużo), Bartosz Smęda, Krystian Smużny!

Zawodnikom Gratulujemy

Autor admin

Cze 21

22.06.2011-ŚRODA ,ODBĘBDZIE SIĘ WALNE ZEBRANIE KLUBU W HOTELU FOCUS O GODZINIE 18:15. OBECNOŚĆ ZAWODNIKÓW OBOWIĄZKOWA!!

Autor Adrian Szczepański

Cze 16

Nasi zawodnicy wzięli udział w największej imprezie tego sezonu, która odbywała się w Suszu (koło Iławy). Na dystansie Half Ironman po raz kolejny wystartowali Dariusz Czyżowicz, który zdobył 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej (16 msc. Open) oraz Bartosz Pociej. Debiut na tym dystansie zaliczyli również inni zawodnicy naszego klubu (Piotr Lesiecki, Marcin Rosiak, Szymon Wrzesień). Szczególnie udany występ w debiucie zanotował Norbert Giecewicz, który zajął 19 miejsce kategorii Open oraz 3 w swojej kategorii wiekowej.

W drugim dniu imprezy odbyły się starty na dystansach Super Sprint oraz Sprint, w którym wystartowała Izabela Tomaszewska.

Wszystkie wyniki są dostępne do pobrania na xTRI.pl.

Zawodnikom gratulujemy udanego startu.

Autor admin

Cze 05

To już drugi start naszego klubu w obecnym sezonie. Najlepszym zawodnikiem w najmocniejszym wyścigu okazał się zawodnik naszego klubu Piotr Grzegórzek. To  jego druga wygrana, przypomnijmy, że w tamtym sezonie również zwyciężył. W kategorii Junior kobiet bardzo dobre drugie miejsce wywalczyła Paulina Lebowska, która dopiero rozpoczyna zabawę z triathlonem. Drugie miejsce dla Norberta Giecewicza w kategorii Młodzieżowej. Ponadto w zawodach brali udział inni zawodnicy naszego klubu: Karina Kostrzewska, Izebela Tomaszewska, Krystian Smużny, Robert Adamczyk, Dawid Nowacki, Marcin Rosiak, Bartosz Smęda, Karolina Sawrymowicz. Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY. Pełne wyniki na:

www.sts-timing.pl

Autor admin

Cze 03

Już w niedziele nasi zawodnicy wystartują w triathlonie w Dębnie. Zawody zostaną rozegrane na dystansie super sprinterskim (600m-15km-3km). Będzie to mały sprawdzian przed Mistrzostwami Polski na dystansie ½ Ironmana.

.

Autor Adrian Szczepański