Maj 14

W dniu dzisiejszym odbył się IX festiwal triathlonowy w Gryfinie. W zawodach brało udział ponad 300 osób. Zawodnicy startowali w różnych kategoriach wiekowych, a co za tym idzie na różnych dystansach. W zawodach w kategorii open kobiet zwyciężyła zawodniczka naszego klubu Małgorzata Otworowska a wśród mężczyzn trzecie miejsce wywalczył Norbert Giecewicz.

Zawodnicy startowali również w sztafetach. Klubowa sztafeta w składzie : Bartosz Smęda, Paweł Radzimski, Marcin Rosiak zdobyła złoty medal. Druga sztafeta naszego klubu wywalczyła brązowy medal. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor admin

Maj 06

 

 

Już 14 maja zawodnicy naszego klubu wezmą udział w zawodach triathlonowych w Gryfinie.

Będzie to nasz pierwszy triathlon w tym sezonie. Zawodnicy będą startować zarówno indywidualnie jaki i w rywalizacji klubowej. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie organizatora www.delf.pl . Zapraszamy miłośników klubu do startu, ponieważ są to zawody na wysokim poziomie organizacji ze wspaniałymi nagrodami.

 


Autor Adrian Szczepański

Maj 01

 

Od 28 kwietnia do 8 maja dzięki uprzejmośći naszego sponsora HOTEL FOCUS , zawodnicy naszego klubu przebywają na zgrupowaniu sportowym w pięknej Bydgoszczy.  Wspaniałe warunki Hotelowe oraz terenowe szlifują formę zawodników przed nadchodzacymn sezonem. Poraz kolejny DZIĘKUJEMY za gośćinność w Hotelu FOCUS

Autor admin